• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

SKUTECZNA WINDYKACJA B2B II EDYCJA

SKUTECZNA WINDYKACJA B2B II EDYCJA

Czy byli Państwo na spotkaniu sprzyjającym wymianie doświadczeń, inspiracji oraz umożliwiającym znalezienia odpowiedzi na pytania, które Państwa nurtują, w oparciu o doświadczenia praktyków z największych firm w Polsce?

Wspólnie z przedstawicielami takich firm jak: CEDC International, Lyreco, Pelion, Mercedes-Benz, BayWa, Spomlek oraz Kuehne + Nagel przygotowaliśmy spotkanie spełniające te kryteria.

II Edycja wydarzenia „Skuteczna Windykacja B2B” ma na celu wypracowanie jeszcze lepszych praktyk korzystając ze wspólnego doświadczenia, zarówno dzieląc się dobrymi rozwiązaniami, jak i tymi złymi, aby ustrzec innych od błędów.

Jeżeli szukają Państwo spotkania pozbawionego promocji własnych usług, a popierają kulturę dzielenia się wiedzą i doświadczeniami w gronie samych praktyków, to październikowe wydarzenie organizowane przez firmę BMS Group, może okazać się jedną z najlepszych tegorocznych inwestycji.

KUP BILET