• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

PRAKTYCZNE ASPEKTY PRAWA PRACY V EDYCJA – TAJEMNICE UDANEJ I ZGODNEJ Z PRAWEM WSPÓŁPRACY Z ZESPOŁEM

PRAKTYCZNE ASPEKTY PRAWA PRACY V EDYCJA – TAJEMNICE UDANEJ I ZGODNEJ Z PRAWEM WSPÓŁPRACY Z ZESPOŁEM

    Właściwie i rzetelnie skonstruowane zasady Prawa Pracy w korporacji bez wątpienia pozwalają na unikanie wielu problematycznych zdarzeń .Spotykacie się Państwo na co dzień z przypadkami trudnymi do rozwiązania, gdzie możliwość zainspirowania się przykładowym rozwiązaniem dla danej sytuacji mogłaby okazać się bezcenna?

    Chcielibyście Państwo podejrzeć działania innych praktyków? Dokładnie taką możliwość będziecie Państwo mieli już w Październiku podczas piątej edycji spotkania „Praktyczne Aspekty Prawa Pracy”. Warsztaty będą idealnym miejscem gdzie zderzymy dwa punkty widzenia w kontekście rozwiązywania problemów z obszaru Prawa Pracy przez HR’owców jak i Prawników.

    W trakcie jednego, intensywnego dnia spróbujemy znaleźć metody zrozumienia podejścia prawników przez HR’owców i na odwrót, tak aby współpraca układała się jak najbardziej pomyślnie i dawała skuteczne rozwiązania.

Zapraszam serdecznie do rezerwacji miejsc. Ich liczba jest ściśle ograniczona, abyśmy mogli zapewnić komfort rozmowy dbamy o kameralną atmosferę.

Certyfikaty BMS Group honorowane są przez Krajową Izbę Radców Prawnych.

KUP BILET