• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Komunikacja wewnętrzna kluczem do sukcesu organizacji

Komunikacja wewnętrzna kluczem do sukcesu organizacji

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym spotkaniu biznesowym dla wieloletnich praktyków  pt. "Komunikacja wewnętrzna - kluczem do sukcesu organizacji".

         Wydarzenie ma charakter kameralnych warsztatów net-workingowych. Skierowane jest do działów: HR, komunikacji wewnętrznej oraz marketingu. Uczestnictwo daje możliwość skonfrontowania swoich działań wspólnie z przedstawicielami różnych gałęzi przemysłu, zainspirowania się przedstawianymi rozwiązaniami, oraz wymienienia się doświadczeniem. Program został stworzony w odpowiedzi na potrzeby rynku oraz naszych dotychczasowych gości. Poruszane business case'y nie były przedstawiane nigdzie wcześniej, a dodatkowo otrzymają je Państwo w formie elektronicznej po spotkaniu. W celu pobrania pełnego programu prosimy kliknąć w link - Broszura. Ze względu na ściśle ograniczoną ilość miejsc zapraszamy do rezerwacji już dzisiaj.

KUP BILET