• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE ZMIANĄ W ORGANIZACJI wypracujmy wspólnie gotowe rozwiązania!

EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE ZMIANĄ W ORGANIZACJI wypracujmy wspólnie gotowe rozwiązania!

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIU?

Zmiana. Zmiana. Zmiana. Jak napisał Julio Cortazar – jedyną rzeczą niezmienną w człowieku jest jego chęć zmieniania. Zmiany nie omijają także przedsiębiorstw. Otoczenie rynkowe przekształcające się coraz szybciej i umacniająca się przy tym konkurencja, wymuszają stałą transformację organizacji. Kierunki tych zmian stają się z czasem coraz bardziej nieoczekiwane, a tempo rośnie. Przedsiębiorstwa muszą zarządzać zmianą, by móc właściwie odpowiedzieć na te zjawiska.

Zarządzanie zmianą to proces, którego żadne przedsiębiorstwo działające w dzisiejszej praktyce gospodarczej nie uniknie. Od prawidłowego przeprowadzenia zmiany niejednokrotnie zależeć może przyszłość całej firmy. Za kluczowe czynnikami sukcesu w procesie zarządzania zmianą można uznać: oparcie zmiany na klarownej strategii, strategii zmiany oraz uwzględnienie w procesie transformacji czynników twardych, a dopiero później miękkich.

Bez stosowania się do tych wskazówek niezwykle trudno zakończyć proces transformacji z sukcesem. Można go oczywiście odłożyć w czasie, albo przejść obok niego. Można też w nieskończoność zadawać sobie pytanie „Po co zarządzać zmianą, skoro ona i tak się wydarzy”? Pamiętajmy jednak słowa Wiliama Deminga: „Możesz się nie zmieniać, przetrwanie nie jest obowiązkowe”.

Pierwszym krokiem do zmiany niech stanie się udział w naszym wrześniowym spotkaniu biznesowym „EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE ZMIANĄ W ORGANIZACJI” 13-14.09.2017r.

KUP BILET