• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Dlaczego warto?

Mówcy inspirujący są nieocenioną pomocą w momencie, gdy firma wprowadza nową strategię czy dokonuje restrukturyzacji i integruje łączące się działy. Są zapraszani, gdy firma chce docenić swoich pracowników, dając im szansę kontaktu z autorytetem, który będzie umiał zachęcić ich do wprowadzania pozytywnych zmian. Mówcy motywacyjni porywają charyzmą, energią, z pasją odkrywają w ludziach ich potencjał i dobre strony. Skłaniają do spojrzenia w głąb siebie, dążenia do zmian na lepsze, samorozwoju. Te spotkania dają uczestnikom siłę i energię, potrafią stać się zalążkiem naprawdę kluczowych zmian.

Dzięki naszemu wsparciu Państwa firma otrzyma skrojony na miarę power speech, który przyniesie wymierne korzyści w zakładanych obszarach. Służymy pomocą w sprecyzowaniu i jasnym określeniu potrzeb, a następnie rekomendacji właściwego mówcy i ustaleniu szczegółów spotkania. Każdy z polecanych prelegentów ma określone specjalizacje i profesjonalne kompetencje.

Osoby zainteresowane realizacją wykładu motywacyjnego ze współpracującymi z nami mówcami prosimy o kontakt z:

Inga Tymińska

Partner zarządzający
tel. (22) 877 35 38
e-mail: inga.tyminska(at)edubroker.pl

Wyszukaj:

 • Adam Dębowski

  Psycholog biznesu, doradca biznesowy, przedsiębiorca, mediator

  Psycholog biznesu, doradca biznesowy, przedsiębiorca, mediator. Jako mówca nie motywuje. Zmusza do przemyśleń, które same tworzą motywację. Porusza tematy, które wpływają na wszystkich, a nikt o nich nie mówi. Uczy, jak uwalniać się od blokad, oporów, które nas ograniczają oraz jak pracując z innymi jako pracownik, menadżer, szef, radzić sobie z obawami przed zmianą. Pomaga rozwijać umiejętności komunikowania, negocjacji, słuchania,kontroli emocji, rozwiązywania konfliktów.

  CZYTAJ DALEJ
 • Ewa Błaszczak

  Mentor for Leaders and Teams

  Z przyjemnością poprowadzę dla Państwa wykłady i warsztaty z agile, zarządzania, budowania zespołów i komunikacji. W języku angielskim lub polskim. 

  I will be more than happy to give a speech or lead a workshop for you on topics covering agile, leadership, team building and communication. I can provide it in English or Polish, at your discretion.

  CZYTAJ DALEJ
 • Jakub Spyra

  Autor i inicjator nowych ścieżek rozwoju personalnego. 

  Meta-trener (trener trenerów wewnętrznych) w  podmiotach medycznych oraz koncernach farmaceutycznych, a także instytucjach państwowych, spółkachj skarbu państwa, bankach i wielu najbardziej znaczących firmach.

  CZYTAJ DALEJ
 • Marek Skała

  Trener, coach, challenge speaker

  Marek Skała jest trenerem biznesu i doradcą biznesowym we własnej firmie szkoleniowej MEGALIT – Instytut Szkoleń. Od 25 lat prowadzi szkolenia dla firm z motywacji, przywództwa, negocjacji, PR, technik rozwoju i coachingu. Pracuje na zlecenie zarządów największych polskich firm i korporacji. Szczególnie w zakresie przywództwa, motywacji zespołów i zarządzania zmianą. 

  CZYTAJ DALEJ
 • Marek Stączek

  Ghostwriter, mówca, trener, autor książek biznesowych
  Specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu sztuki storytellingu, prezentacji publicznej, kreatywności. Pisze teksty wystąpień oraz książki z zakresu psychologii w biznesie. Prowadzi doradztwo w zakresie przygotowania do ważnych wystąpień oraz szkolenia i warsztaty z wykorzystaniem doświadczenia z własnej pracy zawodowej (przez cztery lata - Członek Zarządu).
  CZYTAJ DALEJ