• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Robert Jasiński

"Jak zmieni się Twoja sytuacja w wyniku działań i decyzji, które podejmiesz dzisiaj?"

Mówca inspiracyjno-motywacyjny; ekspert przywództwa. Sprzedawał, obsługiwał klientów, zarządzał i szkolił – te korporacyjne doświadczenia stały się podstawą jego działalności rozwojowej i od 2007 roku jako zewnętrzny ekspert, wspiera organizacje w budowanie wiedzy, umiejętności i postaw pracowników. Zna wyzwania dużego biznesu, rozumie jego specyfikę i komunikuje się jego językiem. Specjalizuje się w budowaniu odpowiedzialnych i zaangażowanych postaw, wyzwalaniu gotowości do zmiany, proaktywności oraz w rozwijaniu umiejętności skutecznej komunikacji zorientowanej na rezultaty.

Jego droga zawodowa nie była tylko pasmem sukcesów – osiągał ponadprzeciętne rezultaty, awansował, wygrywał konkursy wewnętrzne, ale również tracił klientów, przegrywał i kiedyś wyrzucono go z pracy. Zna słodycz zwycięstwa i gorycz porażki, dlatego z dużą pokorą podchodzi do każdego powierzonego mu projektu i zgłaszanych przez klientów wyzwań.

Z pasją budzi liderów. Od 2009 całkowicie oddany autorskim koncepcjom Świadomego Przywództwa Osobistego i Wielopoziomowej Architektury Przywództwa, z którymi zmienia organizacje poprzez wykłady, warsztaty i pracę indywidualną z kadrą menedżerską.

  • EKSPERT przywództwa i przede wszystkim PRAKTYK, bazujący na swoim ponad 17 letnim doświadczeniu biznesowym (od 97 roku)
  • Inspirujący MÓWCA, doświadczony COACH I DORADCA, skuteczny TRENER.
  • AUTOR książki „Obudź w sobie lidera. Jak przejąć kontrolę nad własnym życiem i odnieść sukces” (Onepress, 2012) oraz wielu specjalistycznych artykułów biznesowych
  • Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Biznesu National Louis University w Nowym Sączu.

Tematy wykładów:

  • Wielopoziomowa Architektura Przywództwa, czyli o budowaniu siebie i innych w drodze do ponadprzeciętnych rezultatów
  • Świadome Przywództwo Osobiste, czyli jak myśleć o sobie i rozwijać swój potencjał, aby osiągać więcej
  • Kryzys i porażka nauczą Cię więcej niż sukces i zwycięstwo, czyli o trudnej drodze doskonalenia
  • Paradoks zmiany, czyli jak mądrze uciekać w przyszłość i maksymalizować szanse
  • Jak stać się wpływową osobistością, czyli odwrócone reguły skutecznego wywierania wpływu

Tagi: przywództwo, zmiana, perswazja, radzenie sobie z kryzysem

Osoby zainteresowane realizacją wykładu motywacyjnego ze współpracującymi z nami mówcami prosimy o kontakt z:

Inga Tymińska

Partner zarządzający
tel. (22) 877 35 38
e-mail: inga.tyminska(at)edubroker.pl