• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Marek Skała

Marek Skała jest trenerem biznesu i doradcą biznesowym we własnej firmie szkoleniowej MEGALIT – Instytut Szkoleń. Od 25 lat prowadzi szkolenia dla firm z motywacji, przywództwa, negocjacji, PR, technik rozwoju i coachingu. Pracuje na zlecenie zarządów największych polskich firm i korporacji. Szczególnie w zakresie przywództwa, motywacji zespołów i zarządzania zmianą. W szkoleniach wykorzystuje dodatkowe umiejętności – nurkowe jako Master Scuba Diver czy doświadczenia przewodnika górskiego. Jest członkiem Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą. Jest też certyfikowanym coachem i członkiem ICF.

Prowadził gościnnie zajęcia z PR i HR na kilkudziesięciu uczelniach w Polsce. Komentator i ekspert z zakresu wizerunku politycznego i kreowania wizerunku w biznesie. Jest dziennikarzem – na stałe publicystą i felietonistą Miesięcznika Kapitałowego oraz Benefit, autorem kilkuset tekstów z zakresu biznesu. Publikował w niemal wszystkich pismach związanych z HR, zarządzaniem, marketingiem i public relations. Był ekspertem TVN-owych Rozmów w Toku i Superwizjera. W 2006 roku otrzymał nagrodę Ostrego Piora BCC. Kilkakrotnie nominowany przez PSPR do nagrody człowieka Roku w polskim PR. W 2011 otrzymał prestiżową nagrodę PROTON 2011 dla najlepszego edukatora w PR.

Jest też cenionym mówcą inspiracyjnym, współpracującym m.in. z Celebrity Speakers. Od lat jest zapraszany na największe polskie konferencje (Kadry, Forum Gospodarcze w Krynicy, Pełna Moc, Festiwal Inspiracji i inne) jako mówca lub moderator. Jest współtwórcą Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców.

W 2006 roku otrzymał nagrodę Ostrego Piora BCC. W 2011 zdobył prestiżową nagrodę PROTON 2011 w branży PR. Ostatnio otrzymał nagrodę pisma Osobowości i Sukcesy jako Osobowość Roku 2015. Jego firma – Instytut Szkoleń MEGALIT została uznana za Szkoleniową Firmę 2014.

Tematy wykładów:

  • Przywództwo – od Russella Crowe do dekalogu Grupy GROM
  • Zarządzanie Zmianą - biznesową, osobistą, w zespołach.
  • I z Marsa i z Wenus – jak wykorzystać różnice w budowie mózgu kobiet i mężczyzn w czasie kontaktów biznesowych
  • Techniki wywierania wpływu – od Boba Cialdiniego do Stephena R. Coveya
  • Techniki automotywacji dla zespołów sprzedażowych – interaktywne seminarium z wykorzystaniem hipnozy
  • Mechanizmy psychomanipulacji w biznesie

Wykład Marka Skały na Festiwalu Inspiracji w 2013 roku:

https://www.youtube.com/watch?v=UCyFya-ApV0

 

Osoby zainteresowane realizacją wykładu motywacyjnego ze współpracującymi z nami mówcami prosimy o kontakt z:

Inga Tymińska

Partner zarządzający
tel. (22) 877 35 38
e-mail: inga.tyminska(at)edubroker.pl