• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Małgorzata Sobolewska

Specjalista ds. marketingu

Zajmuje się rozwojem działalności firmy i pozyskiwaniem nowych partnerów szkoleniowych. Odpowiada za strategię promocji eventów i szkoleń w serwisie IDEA SHOP oraz kontakt z partnerami szkoleniowymi w tym zakresie. Współprowadzi także serwis IDEA STORE, biorąc udział w pracach koncepcyjnych nad kolejnymi numerami internetowego magazynu i pozyskując ekspertów publikujących artykuły na jego łamach.

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie wielka fanką rozwoju osobistego i zwolenniczka koncepcji lifelong learning. Uprawia neurofitness – non stop uczy się i próbuje nowych rzeczy. Uwielbia eksploracje, także zupełnie bliskie po ukrytych zakątkach Warszawy, kocha podróże, poznawanie nowych kultur, nowych ludzi, literaturę non-fiction i film noir.

Skontaktuj się:

Małgorzata Sobolewska

Specjalista ds. marketingu

tel. 22 691 40 00
e-mail: malgorzata.sobolewska(at)edubroker.pl