• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Małgorzata Kowalczuk

Doradca ds. szkoleń

Jest doradcą odpowiedzialnym za kontakty z Klientami z branży finansowej. Nawiązuje także nowe współprace z firmami szkoleniowymi i wspiera rozwój sklepu szkoleń gwarantowanych IDEA SHOP.

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jej pasją jest edukacja. Po trzyletniej pracy jako polonistka w gimnazjum, związała się z warszawską Fundacją Think!, gdzie przez 5 lat koordynowała innowacyjne projekty edukacyjne z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjnych dedykowane uczniom i nauczycielom. Jest autorką tekstów o nowoczesnej edukacji dla portalu Edunews.pl.

Fascynuje ją wpływ nowych technologii na sposób, w jaki się uczymy, rozwijamy i zdobywamy kompetencje w dzisiejszych czasach. Lubi poznawać innowacyjne rozwiązania w obszarze szkoleń dla dorosłych.

Uwielbia literaturę, muzykę ludową, a nade wszystko swoje dwie córeczki.

Skontaktuj się:

Małgorzata Kowalczuk

Doradca ds. szkoleń

tel. kom. 502 336 992
tel.  22 691 40 02
e-mail: malgorzata.kowalczuk(at)edubroker.pl