• Wybierz grupy
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną Przewodnika EduBroker przygotowanego przez firmę EduBroker Sp. z o.o. zgodnie z wybranymi przeze mnie tematami (zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.).
*pola obowiązkowe

Karolina Czerwińska

Doradca ds. szkoleń

Karolina doradza w doborze szkoleń zarówno w obszarach miękkich jak i twardych. Pomaga także w znalezieniu sprawdzonych oferentów usług szkoleniowych poszukiwanych przez Klienta.

Przez wiele lat pracowała przy realizacji konferencji, warsztatów eksperckich i spotkań dyskusyjnych adresowanych do środowiska akademickiego, pracowników administracji publicznej i polityków oraz koordynowała także prace redakcji specjalistycznego pisma poświęconego integracji europejskiej, uczestnicząc również w innych projektach wydawniczych. 

Karolina jest absolwentką Collegium Civitas, gdzie ukończyła studia na kierunku stosunki międzynarodowe ze specjalizacją Unia Europejska. Po studiach zdobywała doświadczenie jako asystent w Instytucie Unii Europejskiej - prowadziła zajęcia, opiekowała się studentami i wykładowcami, dbała o sprawne funkcjonowanie Instytutu. 

Stara się znaleźć czas na uprawianie fitnessu i zwiedzanie nowych miejsc.

 

Skontaktuj się:

Karolina Czerwińska

Doradca ds. szkoleń

tel. kom. 502 336 993 
tel. 22 691 40 01
e-mail: karolina.czerwinska(at)edubroker.pl